امروز برابر است با :28 مارس, 2020

۸ ایده توزیع محتوایی برای دیدار با اهداف برند شما

در هنگام ایجاد یک استراتژی محتوا در سال ۲۰۱۹ باید توجه زیادی داشته باشد. رقابت بیشتر از همیشه در اینترنت نیست، اما انواع مختلفی از محتوا و راه های دسترسی به مخاطبان مورد نظر شما وجود دارد. آیا یک وبلاگ را شروع می کنید؟ آیا شما پادکست دارید؟ آیا باید بر روی مطالعات تحقیقاتی یا روزنامه ها تمرکز کنید؟ چطور می دانید چکار باید بکنید؟

اما پیش از انجام هر کاری دیگری، شما باید تعریف کنید که چه اهدافی را که میخواهید با محتوای خود انجام دهید.

قبلا در مورد اهمیت داشتن یک استراتژی محتوایی متمرکز بر مخاطب قبل نوشته ام – و هنوز هم مربوط است. هر قطعه ای از محتوا که شما ایجاد می کنید باید به یک هدف اختصاص داده شود، در غیر این صورت، مخاطبان خود را تعجب می کنند که چرا باید مراقب باشند و چه کارهایی را انجام دهند، حتی اگر به مخاطبان مورد نظر خود برسند.

اما کار در آنجا متوقف نمی شود. هنگامی که اهداف خود را دنبال می کنید و زنجیره ی منحصر به فرد خود را با نام تجاری بریده می شوید، همچنین باید وسایلی از توزیع محتوا را اولویت بندی کنید. این موضوع بسیار مهم است اگر شما تازه شروع کرده اید – باید در چندین کانال توزیع کلیدی صفر قرار دهید و آنها را قبل از اینکه به دیگران گسترش دهید، رعایت کنید یا خطر ابتلا به خودتان را نابود کنید و شانس موفقیت خود را در هر یک از آنها خراب کنید.

این پست به شما کمک می کند که کدام کانال های توزیع را برای اهداف خود بیشتر حس کنید و چگونگی ایجاد محتوایی که در آنها به خوبی انجام شود.

هدف محتوا: آگاهی از برند

اگر شما یک نام تجاری جدید یا یک برند کمتر شناخته شده در عمودی خود دارید، بسیار مهم است که مخاطبین خود را به نام تجاری خود بیفزایید و نشان دهید که چگونه می توانید مشکلات خود را حل کنید. گزینه های توزیع زیادی برای آگاهی از برند وجود دارد و همه آنها شامل استفاده از سیستم عامل های خارجی برای کمک به شما برای اتصال به مخاطبان بزرگتر از افراد می باشند.

۱. سندیکا

اگر نام تجاری شما حجم گسترده ای از محتوای روزانه را منتشر می کند که مسائل گسترده تر و موضوعات مورد علاقه را پوشش می دهد، سندیکای محتوا می تواند راهی موثر برای کسب نام تجاری شما در مقابل یک مخاطب جدید باشد.

من برای یک سرمایه گذاری بازاریابی وابسته به نام The Ascent توسط The Motley Fool کار می کنم، و پوشش ما از مباحث گسترده مالی شخصی، ما را به یک تناسب طبیعی برای سندیکای محتوا تبدیل می کند. از Flipboard به Google News، خبرگزاری های عمده همیشه به دنبال پول و محتوای مربوط به امور مالی هستند. با وجودی که ارزش جستجوگرها برای سندیکای محتوا محدود است، به طوریکه پیوندها به طور معمول به دنبال آن نیستند، این هنوز راه موثری برای رسیدن به هدف آگهی برند ما برای رسیدن به یک مخاطب گسترده و واضحی است. فقط مطمئن شوید که هر شرکای سندیکا برچسب تکراری را به سایت شما ارائه می کند تا اطمینان حاصل شود که مسائل محتوای تکراری نزول نکنید. اگر بخواهید بیشتر بدانید، تیم Fractl قطعه قابل توجهی در مورد درک شبکه های سندیکای خبر ایجاد کرد .

محتوا ایجاد شده برای سندیکایی به طور معمول به سرعت به آن دامن می زند، به همین دلیل است که رسانه های عمده ای از شرکای سندیکایی دنبال می شوند. این که آیا این موضوع مالی مربوط به تعطیلات آینده است (به عنوان مثال ۷ درس های امور مالی شخصی در سال ۲۰۱۸) یا چیزی که در اخبار اتفاق می افتد (به عنوان مثال چگونه می توان مالی را برای خاتمه دادن دولت آماده کرد)، باید یک عنوان جلب کننده با اطلاعاتی با ارزش برای یک خواننده امروز همچنین باید دارای محتوای با کیفیت باشد، بدون خطا، و نه مایل طولانی.

به طور کلی به خط کامل پاسخ دهید، اما پشم را از بین می برید. و فراموش نکنید که لینک های مرتبط را به سایت خود اضافه کنید، بنابراین می توانید این مخاطب بزرگ را برای بازدید از وب سایت خود دریافت کنید.

محتویات محتوای سندیکال:

 • یک عنوان جالب
 • موضوع به موقع
 • ۱۰۰۰ کلمه یا کمتر
 • لینک ها در محتوا به محتوای مرتبط در سایت شما

۲. محتوای حمایت شده یا پست مهمان

اگر وب سایت خود را دنبال نکردید، درگیر شدن در محتوای حمایت شده در یک وب سایت برجسته تر می تواند برای ایجاد آگاهی از نام تجاری ارزشمند باشد. نوع محتوای حمایتی که من به آن اشاره میکنم، تبلیغات آنلاین یا مقالاتی است که به نظر میرسد مقالات عادی است، اما معمولا به عنوان “محتوای حمایت شده” برچسبگذاری میشوند.

BuzzFeed یک پلت فرم برجسته برای مارک ها است. در اینجا یک مثال از یکی از بهترین آنها است:

در پایین، برای وندی با یک پیوند زمینه وجود دارد:

از آنجا که بازدیدکنندگان می توانند ببینند که این محتوا “حمایت می شود”، آنها به طور طبیعی بیشتر از آن شکایت دارند – و به همین ترتیب.برای ایجاد یک قطعه تبلیغاتی با کیفیت بومی، شما می خواهید آن را واقعا مفید و نه بیش از حد تبلیغاتی. در حال حاضر واضح است که این ارتقاء نام تجاری شماست، بنابراین محتوای لازم نیست که آن را بیشتر تقویت کنید.

این مثال فوق به وضوح خود را جدی نمی گیرد. این یک مسابقه است که بر روی نام تجاری با آنچه بازدید کننده BuzzFeed انتظار می رود و می خواهید ببینید. برای وندی در مسابقه هیچ تبلیغ تبلیغاتی واضح نیست.

اگر نمیخواهید یک محتوای حمایت شده را در وب سایت دیگری بپردازید، همچنین میتوانید برای سایتهای مرتبط که پستهای مهمان را میبینید، جستجو کنید. این پست شما در حال خواندن است، نمونه ای از آن است: من پرداخت نمی کنم، و من نمی خواهم برای انتشار این پست با Moz پرداخت. اما من برای تیم و من خودم را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهم. و Moz یک محتوای منحصر به فرد با دید تازه ای به دست می آورد.

این پیروزی است!

اگر شما یک سایت را برای یک پست مهمان انجام دهید، حتما مطمئن شوید که آن را قانع کننده و مطابق با آنچه مخاطبان آنها می خواهند. آن را مفید و تبلیغاتی نگهدارید. شما باید با این مخاطب جدید اعتماد کنید.

محتویات محتوا یا نظرات مهمان:

 • بودجه (برای محتوای حمایت شده)
 • محتوای تبلیغاتی نیست، بلکه مفید یا سرگرم کننده است
 • یک زمین و لینک به سایت شما در انتهای محتوا

۳. پرداخت تبلیغات

یکی از مزایای بزرگ استفاده از تبلیغات پرداخت شده این است که شما می توانید نتایج را مشاهده کنید و محتوای خود را در برابر یک مخاطب واجد شرایط، در حالی که آلی طول می کشد تا رشد را ببینید.

برای دریافت محتوا برای انجام کار به خوبی در جستجو پرداخت می شود، لازم است که توازن بیشتری داشته باشید و به کلمات کلیدی مورد نظر شما هدایت می شود، در غیر این صورت، نمره کیفیت شما رنج خواهد برد. گوگل، بینگ و یاهو همه اشکال خود را از نمره کیفیت دارندکه شامل تعدادی از عوامل، از جمله CTR پیش بینی شده شما، کیفیت صفحه فرود و ارتباط با تبلیغ شما و ارتباط متن تبلیغاتی است. این ممکن است به این معنی باشد که شما باید صفحات بیشتری را برای پوشش موضوعات خود از صفحات ایجاد شده برای جستجوی آلی استفاده کنید. این یک مسئله از دیدگاه SEO نیست، تا زمانی که شما صفحات فرود صفحه خود را بدون فهرستی قرار دهید.

به عنوان مثال، پرس و جو “نرم افزار پادکست” یک تبلیغ واقعا مرتبط با Buzzsprout.com به من داد، و نه تنها با استفاده از کلمه کلیدی من در آگهی، بلکه همچنین لینک های مرتبط مرتبط را در زیر ارائه داد.

یک بار در صفحه فرود، آن را به من دقیقا همان چیزی می دهد که من دنبال آن هستم. زبان کمی متفاوت است به “میزبانی پادکست”، اما به وضوح به قصد من پاسخ می دهد.

به طور مشابه، هر دو فیس بوک و توییتر دارای نمره مربوطه هستند که به عنوان نمره کیفیت عمل می کنند. این سیستم عاملهای اجتماعی میزان آشنایی مورد انتظار خود با یک آگهی را تعیین می کند که نشان می دهد که محتوای شما با نیازها و منافع مخاطبان مورد نظر شما مطابقت دارد.

این به این معنی است که، مانند جستجو با پرداخت، محتوای شما باید بیشتر به نظر برسد و برای مخاطبان شما برای عملکرد بالاتر سفارشی شود.

بسیاری از انواع مختلف محتوا برای تبلیغات پرداخت می تواند کار کند. محتوای بصری می تواند برای تبلیغات پرداخت شده فوق العاده قدرتمند باشد – چه از طریق ویدیو یا تصاویر. هیچ راهی بهتر برای دانستن اینکه چه چیزی در بازاریابی پرداخت شده از طریق آزمایش انجام می شود وجود ندارد، اما محتوای شما دارای این اجزای اصلی است:

 • تند و تیز و متناقض با کلمه کلیدی
 • تصاویر ثابت یا ویدئو
 • محتوا که از مخاطبان فوق العاده شما و کلمات کلیدی پشتیبانی می کند

هدف: کسب آلی

ترافیک ارگانیک اغلب یک روش توزیع جذاب است زیرا چشم انداز خود را از طریق جستجوهای مربوطه جستجو می کند. نه تنها شما می خواهید محتوا هدفمند برای پرس و جو جستجو های کلیدی، بلکه مهم است که با ایجاد لینک های مرتبط و معتبر خارجی، مالکیت دامنه را ایجاد کنید.

برای این منظور، دو تاکتیک مهم را برای دستیابی به نتایج بهتر برای نام تجاری شما به ارمغان آورده ام.

۴. پست های وبلاگ

پست های وبلاگ یکی از رایج ترین روش ها برای رتبه بندی به خوبی در جستجوی آلی و گرفتن قطعه های برجسته است. تیم من تقریبا به طور انحصاری در مقالات وبلاگ تا تا این لحظه متمرکز شده است، زیرا در مقیاس آن، نسبتا آسان و کارآمد است.

انواع مختلفی از پست های وبلاگ شما می توانید ایجاد کنید، هر دو برای فاکتور کشف یک چشم انداز، و همچنین درسطح سطح، فاز کاهش در سفر مشتری وجود دارد. برخی از ایده هایی که به خوبی انجام می شوند عبارتند از:

 • چگونه مقالات
 • مقالات پرسش و پاسخ
 • مقالات مقایسه
 • بهترین مقالات
 • داستانهای اول شخص (ایده آل از یک دیدگاه مشتری)

کلیدی برای پست های پست موفقیت آمیز این است که موضوع مورد نظر توسط تحقیقات کلید واژه مطلع شود. کلید واژه ی جستجوگر Moz یا SEMRush Keyword Magic Tool مکان های عالی برای پیدا کردن مضامین برای پست های وبلاگ شماست. من هر دو با صعود و همچنین نقش قبلی خود را در آموزش حرفه ای Kaplan پیدا کرده ام که داشتن پست های وبلاگ که هدف خاص خاص کلمات کلیدی تمایل به انجام بهتر، و بیشتر احتمال دارد تا یک قطعه برجسته را انتخاب کنید. با این حال، بهترین راه برای شناختن عمودی این است که خودتان آن را آزمایش کنید.

در تجربه من نوشتن با استفاده از تکنیک هرم معکوس برای قطعه های برجسته شگفت انگیز می کند. در ابتدای مقاله به طور گسترده و مختصر به پرسش پاسخ دهید و سپس به جزئیات بیشتر به آن بپردازید. این تکنیک از روزنامه نگاری است، بنابراین خوانندگان به آن استفاده می شود و موتورهای جستجو به نظر می رسد واقعا به آن.

محرمانه برای پست های وبلاگ:

 • یک کلمه کلیدی / موضوع هدف داشته باشید
 • پیروی از تکنیک هرم معکوس (موضوع را بطور وسیع و سپس محدود کنید)
 • شامل دعوت به عمل

۵. تحقیق اصلی

اگر دستیابی به لینک های خارجی یکی از اهداف SEO شما باشد، انجام تحقیقات اصلی می تواند یک تاکتیک قدرتمند برای دستیابی به موفقیت باشد. چه چیزی باعث می شود تا تحقیق اصلی برای ساخت لینک ها بسیار قدرتمند باشد، شما تنها منبع داده های خود هستید. اگر شما داده هایی را که برای سازمان شما منحصر به فرد است و یا نظرسنجی خود را انجام می دهید و یا گروه متمرکز را انجام می دهید و یافته های خود را گزارش می کنید، داده های جدیدی را با بینش منحصر به فرد برای جمع آوری اطلاعات از آن (البته فرض کنید روش شما جامد است).

در اینجا یک نمونه عالی از تحقیق اصلی درمورد اینکه چگونه مارک ها تولید تحقیقات اصلی (چگونه متا!) را نشان می دهد. همچنین می توانید اطلاعات زیادی در مورد انواع مارک های تحقیقاتی اصلی انجام دهید اگر می خواهید بیشتر بدانید. این داده های اصلی از نظر بازاریابان از ۷۰۰ بازاریابان آمده و کار می کرد. آن را با تمام انواع وبلاگ های برجسته صنعت مانند موتور جستجوگر مجله، موسسه بازاریابی محتوا، رسانه های مدارگرد، و در حال حاضر، این نیز مرتبط است!

اگر شما هیچ داده ای ندارید که می توانید و یا می خواهید از سازمان خود به طور مستقیم منتشر کنید و شما نمی خواهید نظرسنجی خود را انجام دهید، گزینه ای برای منابع رسمی استخراج در صنعت شما وجود دارد (اطلاعات دولت یا اطلاعات سرشماری به خوبی کار می کنند در بسیاری موارد) و پیدا کردن منحصر به فرد و تفسیر آن را برای مخاطبان خود را به درک. اغلب داده های غنی در اصطلاح فنی ذخیره می شوند که مردم در مورد آن نمی دانند و دیدگاه اصلی شما می تواند ارزش بیشتری برای مخاطبان شما ایجاد کند.

به عنوان مثال، تیم من این تحقیقات ثانویه را در خلال خاتمه دولت در ماه ژانویه منتشر کرد. تمام داده های دولت در این بخش برای هر کسی قابل دسترسی است، اما برای یافتن و تفسیر دشوار است. ابتکار نویسنده ما بر روی بینشهای مهم روزنامه نگاران که در پوشش خبری خود قرار گرفته اند، ظاهر شد.

به خاطر بسپارید: تحقیقات خودتان را انجام دهید نه لزوما پیوندهای خود را به دست می آورید. حتی اگر شما یک منبع شناخته شده است، تلاش های شما بهتر خواهد بود با رسیدن به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان مرتبط. اگر منابع مورد نیاز برای کمک به توسعه یا توانایی استخدام یک سازمان برای کمک داشته باشید، این می تواند یک استراتژی بسیار موثر باشد که می تواند به ایجاد اقتدار کل سایت شما کمک کند.

برای پژوهش اصلی:

 • اصلی با داده های پشتیبانی می شود
 • یک روش تحقیق جامع (در محتوای توضیح داده شده است)
 • یک استراتژی تبلیغاتی با زمینه های سفارشی

هدف: نسل سرب

اگر تولید کننده هدایت هدف شما باشد، محتوای شما باید به اندازه کافی قانع کننده باشد تا مخاطب بتواند اطلاعات تماس خود را به شما بدهد.آنها می دانند که آنها را با دادن ایمیل یا شماره تلفن خود برای آنها ذخیره می کنند، به طوری که آنها فقط برای پیام های بازاریابی فقط برای محتوای متوسط ​​ثبت نام نمی کنند.

۶. روزنامه ها / کتاب های الکترونیک

اگر چه ما فقط در مورد تحقیقات اصلی برای کسب پیوند صحبت کردیم، تحقیق اصلی همچنین می تواند راهی شگفت انگیز برای تولید منحنی باشد، اگر می خواهید تحقیقات خود را در پشت دیوار ثبت نام قرار دهید. در حالی که اصول اساسی بدون تغییر باقی می مانند، یک موضوع را پیدا کنید که می توانید یک مطالعه منحصر به فرد ایجاد کنید و آن را با استفاده از روش متداول اجرا کنید. شما باید بر روی آگاهی های آینده نگر شما تلاش می کنید تا یک مطالعه تحقیق یا مقاله ای را که برای آنها غیر قابل مقاومت است، ایجاد کنید.

در آموزش مالی Kaplan ، من کتاب های الکترونیکی را برای هر خط تولید آمادگی مجوز توسعه دادم. با استفاده از داده های نظرسنجی که من از دانش آموزان قبیله کاپلان جمع آوری کردم، هدفم این بود که بهتر بتوانم دانش آموزان آینده کاپلان را برای سفر خود از طریق صدور مجوز و شروع کار خود آماده کنم. تنظیم برای ایجاد این نوع محتوای سرب بسیار ساده بود: من لیستی از مشتریان قبلی را کشیدم و آنها را از طریق Survey Monkey به یک نظرسنجی کوتاه فرستادم. من پرسیدم:

 • چه زمانی به آمادگی آزمون مجوز آماده می شوید؟
 • چه توصیه ای برای حرفه ای های جدید دارید؟

پس از جمع آوری بیش از ۱۰۰ پاسخ، داده هایم را استخراج کردم و آنها را به موضوعات تقسیم کردم، نقل قول های مستقیم را برای متخصصان بیمه آینده بکشید. این هنوز رتبهدهی نشده است، زیرا محتوای آن همیشه سبز است – داستانهای واقعی را از افراد واقعی که از طریق پروانه صدور مجوز فرار کرده اند و کار حرفه ای مربوطه را آغاز کرده اند. دانش آموزان آینده نگر می توانند بهتر درک کنند که خودشان چه می کنند.

در آن زمان، این نوع مشاوره از بسیاری از متخصصان واجد شرایط در هیچ جای دیگر زندگی نکرد، و محتوای کتاب الکترونیکی را منحصر به فرد ساخت. چشم اندازهای واجد شرایط مایل بودند آن را برای انحصار آن دانلود کنند و زمان لازم برای انجام چندین مصاحبه اطلاعاتی را ذخیره کنند.

در حالت ایده آل، زمانی که شما دارای محتوای سرب تولید شده اند، شما می خواهید تمام محتوای رایگان خود را به طور طبیعی منجر به تماس به عمل برای مقاله یا کتاب الکترونیکی خود را. به این ترتیب، هر ترافیکی که از طریق تبلیغات آلی یا پرداخت شده به دست می آید، به طور طبیعی در دانلود قرار می گیرد. ایجاد یک زمین در انتهای مقالات شما یک عادت خوب برای ورود به آن است، و همچنین در مقاله های خود را به عنوان مناسب پیوند دهید.

این نیز یک عمل خوب است که فقط درخواست حداقل مقدار اطلاعات تماس را که به شما این امکان را می دهد که به این موارد منجر شود.اگر شما قصد دارید برای آنها ایمیل ارسال کنید، فقط آدرس ایمیل خود را جمع آوری کنید، برای مثال. اطلاعات بیشتری را که نیاز دارید، پایین تر میزان تبدیل خود را دارد.

مجلات برای روزنامه ها و کتاب های الکترونیکی:

 • ابتدا با داده های قانع کننده به طور خاص هدایت می شود
 • یک روش جامع (در محتوای توضیح داده شده است)
 • تحسین محتوا که کاربران را به دانلود سرب منجر می کند
 • اطلاعات تماس حداقل مورد نیاز برای دانلود

۷. وبینارها

وبینارهایی که محتوا آموزنده برای چشم انداز ارائه می کنند می توانند یک رسانه بسیار موثر برای تولید سرب باشند، به ویژه اگر از تصاویر استفاده کنید تا مفاهیم را توضیح دهید. عنصر “شخص” همچنین به چشم انداز اجازه می دهد که رابطه (یا توهم یک) را با خواننده (ها) برقرار کنیم زیرا می تواند سخنران زنده بشنود و ببیند. شما همچنین می توانید زاویه انحصاری را با webinars بازی کنید، زیرا این محتوا فقط برای کسانی است که تصمیم به حضور دارند.

انواع وبینارها که به طور خاص برای ژن سرب کار می کنند:

 • تظاهرات و چگونگی
 • بحث های پنجم در مورد موضوع مربوطه و به موقع در صنعت شما
 • مصاحبه با متخصص صنعت
 • یک ارائه عمیق با تازه در مورد موضوع به موقع

همانند کتاب الکترونیکی و روزنامه ها، می خواهید حداقل مقدار ممکن اطلاعات تماس را در فرم ثبت نام خود جمع آوری کنید. اگر فقط به یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن نیاز دارید، به آن دسترسی داشته باشید. هرچه بیشتر برای یک داستان زندگی بخواهید، ثبت نام های کمتر شما دریافت خواهید کرد.

محتویات محتوای وبینار:

 • منحصر به فرد، موضوع مرتبط به چشم انداز
 • محتوا که برای یک رسانه زمان واقعی، صوتی و تصویری طراحی شده است
 • اطلاعات تماس حداقل برای ثبت نام لازم است

هدف: درآمد

البته، هدف نهایی هر برنامه محتوا، درآمد است. با این حال، محتوا که به طور مستقیم به تبدیل تبدیل می شود، اغلب به عنوان برخی از انواع دیگر محتوا توجه زیادی نمی شود.

۸. صفحات محصول

صرف نظر از اینکه شما محصولات خود را آنلاین به فروش می گذارد یا نه، صفحات محصول خود را در وب سایت خود باید بر روی رانندگی برای خرید تمرکز کنید.

برای انجام این کار، صفحات خود را ساده نگه دارید. هر محصول، مهم نیست که چقدر مشابه است، باید یک نام و توضیحات محصول منحصر به فرد داشته باشد تا از مسائل محتوای تکراری پاک شود. تمرکز بر آنچه که محصول است و چگونه آن را در نهایت بهبود زندگی مشتری را در شرح مختصری. نقاط گلوله در توضیحات به کاربر کمک می کند اسکن و ویژگی های مهم محصول را هضم کند. ایان لوری در Portent اخیرا در مورد استفاده از آمازون Q & A نوشت که برای اطلاع رسانی از سوالات رایج مردم در مورد محصول شما و پاسخ دادن به آنهایی که در نقاط گلوله صفحه محصول شما هستند پاسخ دهید. اگر شما می توانید این کار را انجام دهید، این یک فرمول برنده است.

تصاویر را از محصول و در صورت لزوم، ویدیو نیز برای مشاهده جامعتری از محصول وارد کنید. و یک سیگنال اعتماد اضافه کنیدسیگنالهای اعتماد مشترک شامل بررسی، نقل قول مشتری یا آمار در مورد چگونگی محصول به مشتریان کمک می کند.

مهمتر از همه، شما نیاز به یک تماس برجسته، روشن برای اقدام است. این باید ایستادگی کند، بالاتر از حد باشد، و زبان روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در مرحله بعد باشد.

باید برای این صفحات به دنبال داشته باشید:

 • توضیحات محصول
 • تصویری از محصول (تصویر، ویدئو)
 • فراخوانی برای اقدام
 • سیگنال اعتماد – یعنی. نقل قول یا بررسی، آمار و غیره

البته، این ها تنها برخی از اهداف رایج در استراتژی های محتوا هستند – اهداف زیادی وجود دارد. همینطور برای انواع توزیع برای هر یک از این اهداف – من فقط سطح را خراشیده کردم. اما اگر من هر احتمالی را ذکر کنم، نمی توانید آن را از طریق پست انجام دهید!

بیش از شما!

این ها فقط اهدافی مشترک هستند که برای مشتریان و مارک های من کار کرده اند. من دوست دارم بدانم شما چه فکر میکنید:

 • آیا با نقاط من موافق هستید؟
 • آیا شما تاکتیک دیگری دارید که برای هر یک از این اهداف کار می کند؟
 • اهداف مختلف محتوای شما اگر آنها ذکر نشده باشند؟

اگر پیشنهادات یا ایده های دیگر داشته باشید، دوست دارم آنها را در نظرات بشنوند!

منبع:mozو alii beri

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *