امروز برابر است با :27 مارس, 2020

ارائه یک محدوده بهتر برای دریافت محتوا توسط رسانه های مورد توجه

وقتی محتویات مشتریان خود را به رسانه ها متمرکز کردم، من یکی از اجزای اصلی مبارزات انتخاباتی موفق را نادیده گرفتم.فکر کردم این خیلی رسمی و غیر ضروری بود. پس از انعکاس، من نمی دانم چگونه بدون آن در کنار هم قرار گرفتم.

بسته بندی مطبوعاتی یا کیت رسانه ای ساده و واضح است برای متخصصان روابط عمومی، رسانه ها را برای نوشتن درباره یک شرکت بنویسید. اما بسیاری از بازاریابان در مورد اینکه چطور یک کیت مطبوعاتی (یا حتی رسانه به طور کلی) می تواند برای ارتقاء محتوا مفید باشد فکر نمی کنم. آنها برای ایجاد و توزیع دارایی که روزنامه نگاران می توانند برای حمایت از گزارش خود استفاده کنند و یا دیگر ارائه دهندگان محتوای ثالث بتوانند برای نیازهای محتوای آنها استفاده کنند، مایل نیستند.

یک روز معمول روزنامه نگار ماراتن مهلت است. اغلب داستان های چندگانه را غافلگیر می کنند، آنها برای مدت زمان کار می کنند. هنگامی که به درستی انجام می شود، یک بسته مطبوعاتی به خبرنگاران کمک می کند تا نکات کلیدی موضوع را درک کند و راه هایی را برای نمایش بخش های متناسب ترین مطالب خود برای خوانندگان و بینندگان خود فراهم می کند.

می گوید:Britt_Klontz می گوید: یک بسته مطبوعاتی برای #content شما، دارایی های بصری را برای مخاطبان رسانه ای مناسب می سازد.کلیک کنید به صدای جیر جیر

بیایید از برخی عوامل ضروری یک بسته مطبوعاتی برای رسیدن به محتوای خود به رسمیت شناخته شده و استفاده شده توسط روزنامه نگاران و رسانه های محرمانه استفاده کنیم. من از مثال مشتری Traveloka، یک شرکت مسافرتی مبتنی بر اندونزی استفاده می کنیم.

در دسامبر ۲۰۱۸، Traveloka از ۱۰۰ نفر در بریتانیا و ایالات متحده خواست تا اولین شهرت خود را برای ۱۰ شهر به شمار آورند: لندن، نیویورک، پاریس، ونیز، دبی، سیدنی، ریو، قاهره، توکیو و برلین. آنها دستور داده اند که هر دو قرعه کشی بیش از دو دقیقه صرف کنند.

این نتایج موجب شده تا Traveloka یک میکروسیت، Urban Scrawl ایجاد کند و یک نشریه مطبوعاتی را در مورد مجموعه منتشر شده به روزنامه نگاران منتشر کند، که دیدگاه طنز آمیز را در مورد جاذبه های فرهنگی این افراد که بیشترین ارتباط را با هر یک از شهرهای بزرگ دارند، به نمایش می گذارد.

ارائه تصاویر با کیفیت بالا

روزنامه نگاران به وسیله یک تصویر جاسازی شده ثابت با یک نقاشی برای هر یک از ۱۰ شهر معرفی شدند. تصویری نیز به عنوان یک پیوند ایجاد شده است تا سردبیران بتوانند به مجموعه محتوایی برسند:

بسته مطبوعاتی Urla Scrawl همچنین یک پیوند به پوشه ها برای PNG ها از هر نقاشی را که توسط شهر تعریف شده است شامل می شود:

Traveloka همچنین پوشه ها را با عکس هایی از علامت اغلب ذکر شده در هر شهر ایجاد می کند که برای افزایش تعداد روش هایی که یک روزنامه نگار می تواند از محتوای آن استفاده کند، ایجاد شده است. رسانه ها می توانند از دارایی ها برای تولید یک نمایش اسلاید یا قطعه عنصر استفاده کنند، بخش هایی را نمایش می دهند یا تصاویری که بیشتر مربوط به مخاطبانشان است و همچنین مقایسه های کشیده شده و واقعیت.

نکته: یک سند فهرست اطلاعات مربوط به فهرست هر عکس که ممکن است برای آن نیاز باشد را ایجاد کنید – و همچنین اعتبار را در نام فایل نیز اضافه کنید.

می گوید:Britt_Klontz می گوید که اطلاعات مربوط به سندی را برای هر عکس که ممکن است به آن نیاز داشته باشد، ایجاد کنید.کلیک کنید به صدای جیر جیر

هنگامی که رسانه ها در مورد یافته ها، از جمله این مقاله در Fast Company نوشتند:

ایالات متحده آمریکا امروز این ویدیو را با استفاده از مقایسه های تصویری در کنار هم در کنار B-roll مقصد خود ایجاد کرد:

این رسانه ها و دیگران محتوای خود را با استفاده از آزادی خلاق خود منتشر کرده و بخش هایی از محتوای ارائه شده را که بیشتر مربوط به مخاطبان آنها است را برجسته می کند.

فکر کنید که اجتماعی هم هست

Traveloka همچنین تصاویری را ارائه داده است که شامل تصاویر متحرک و GIF می شوند تا ابعاد مورد نظر برای فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و Pinterest را در نظر بگیرند.

رسانه های رسانه ای، از جمله وبلاگ نویسان سفر، محتوای آنها را در کانال های اجتماعی خود نیز به اشتراک گذاشتند، مانند این که دانیل در اینجا کار میکند:

Britt_Klontz می گوید که تصاویر #Socialmedia دوستانه را در کیت مطبوعات شامل می شود تا نویسندگان #Content شما را منتشر کنند.کلیک کنید به صدای جیر جیر

اصول اولیه را فراموش نکنید

پیش بینی نیازهای یک روزنامه نگار یا سایت محتوا کلید تامین امنیت است. فراتر از تصویربرداری با کیفیت در بسته های مطبوعات، اصول را فراموش نکنید:

  • انتشار عمومی و یا مرور کلی از “اخبار” محتوای شما – برجسته کردن یافته ها و یا قطعات بیشتر مربوط به مخاطبان روزنامه نگاران (و جزئیات متدلوژی).
  • نقل قول از متخصصان موضوع شما .
  • پیوندهایی به هر محتوایی که شرکت شما قبلا در این موضوع منتشر کرده است.
  • برای ترتیب مصاحبه ها یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نکته: اگر کمپین محتوا شما شامل تجزیه و تحلیل داده ها باشد، مطمئن شوید که داده های خام موجود است. روزنامه نگاران می توانند از دیدن آن اطمینان حاصل کنند که تجزیه و تحلیل شما قبل از گزارش در مورد یافته ها دقیق است.  روزنامه نگاران از داشتن دارایی های بصری آماده و اطلاعات متناسب با قدردانی برخوردار خواهند بود، به طوری که آنها مجبور نیستند برای کسب اطلاعات مناسب در حین قاچاق چندین مهلت ثبت نام کنند. با اطمینان از اینکه بسته مطبوعاتی شما شامل اجزای بالا می شود، شما امتیاز “نقاط ضعف” را به دست آورید و از روزنامه نگاران احترام قائل شوید. و دفعه بعد که شما محتوا را تبلیغ می کنید، بیشتر احتمال دارد که با شما کار کنند.

    آیا شما با استفاده از بسته های مطبوعاتی برای تبلیغ محتوای خود موفق بوده اید؟ شما چه راهنمایی دارید؟ اجازه بدهید در نظرات نظر بدهم

    ارتقاء محتوا اغلب جای خود را به ایجاد محتوا می کند، اما این یک مسیر اختصاصی در دنیای بازاریابی محتوای این سال است. امروز با استفاده از کد CMIBLOG100 ثبت نام کنید تا ۱۰۰ دلار صرفه جویی کنید.

منبع:contentmarketinginstitute

اشتراک گذاری

1 یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *