کارت گرافیک مجزا | external graphic card

gpu syhmedia

گرافیک

ما در مقاله مادربرد به شما گفتیم که مادربرد خود دارای گرافیک آنبرد هست. ولی اگر شما می خواهید از نرم افزار خاصی استفاده کنید  مطمئناً نیاز به کارت گرافیک خارجی دارید.

چرا که گرافیک آنبرد برای کارهای خیلی ساده استفاده می‌شود و نرم افزارهای سنگینی مثل پریمایر نیاز به کارت گرافیک های حرفه ای دارند.

msi gpu syhmedia

کارت گرافیک

کارت گرافیک دارای یک چیپست گرافیکی می باشد که به آن جی پی یو گفته می‌شود و کارایی آن در واقع مشابه کار پردازنده کامپیوتر است منتها برای پردازش های گرافیکی از آن استفاده می شود.

کارت های گرافیک مدل های مختلفی دارند با ظرفیت های مختلف مدل هایی مثل gddr۵  یا gddr۳و همینطور با ظرفیت هایی مثل یک گیگابایت یا ۲ گیگابایت یا بالاتر

کارت گرافیک syhmedia

مقایسه کارت های گرافیک

در مقایسه کارت های گرافیک و ظرفیت‌های آن ها را نخورید اگر شما یک کارت گرافیک ۸ گیگابایت gddr۳ داشته باشید در مقایسه با یک کارت گرافیک ۴ گیگابایت gddr5 با چیپست یکسان ضعیف تر عمل میکند.

پس نسل کارت گرافیک شما بسیار مهم است

در ادامه عکس چند کارت گرافیک برای شما قرار داده ایم

یادتون باشه  کارت گرافیکی بهتر است که علاوه بر پردازنده بالا از نسل بالاتر یعنی gddr5 بهره برده باشد و همچنین از ظرفیت بالاتری!

gpu syhmedia unkown

gpu asus syhmedia card graphic syhmedia

alirezasyh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پاور کامپیوتر تامین کننده برق کامپیوتر شما

ش مرداد ۲۶ , ۱۳۹۸
پاور کامپیوتر یا منبع تغذیه وظیفه این قطعه تامین برق کامپیوتر میباشد. در واقع برق شهری را تبدیل به برق مورد نیاز کامپیوتر ما می کند.پاور کامپیوتر در عین حال نقش بسیار مهمی را دارد ما باید برق مورد نیاز رو محاسبه کنیم و نسبت به اون پاور مناسبی را تهیه کنیم. […]
پاور syhmedia

سردبیر

علیرضا سیاح

ما عاشق فناوری و تکنولوژی هستیم و فعالیت خودمون رو از سال 96 شروع کردیم و به تولید محتوا در این حوزه پرداختیم امیدواریم که شما از مطالبمون بتونید به خوبی استفاده کنید

دسته بندی